2018 Results




State Finalists

Name School City State
Kortney Birch Soldotna High School Soldotna AK
Brittany Bishop Anderson County High School Clinton TN
Rafael Bitanga Kodiak High School Kodiak AK
Jack Blackburn Churchill High School Eugene OR
Elijah Blair Marlboro County High School Bennettsville SC
Ethan Blake Blackstone Valley Upton MA
Jacob Blanchard North Pole High School North Pole AK
Ivan Blaylock Ii Mansfield Timberview High School Arlington TX
Norris Blossom Capital High School Helena MT
Maxwell Blum Faith Lutheran Jr/Sr High School Las Vegas NV
Jayden Bobo Boaz High School Boaz AL
Amanda Bohm Dayspring Academy Port Richey FL
Erin Bolen Magoffin County High School Salyersville KY
Kade Boltjes Ellsworth Secondary Ellsworth MN
Baylee Booker Argonia High School Argonia KS
Emilie Bouchard North Country Career Center Newport VT
Robert Bourne Brandon High School Brandon MS
Davis Bove Centennial High School Franklin TN
Matthew Bowen Calloway (cab) School of the Arts Wilmington DE
Jaycie Bowen Banks County High School Homer GA
Carter Bowen Medford High School Medford OK
Jane Boyle Orange High School Pepper Pike OH
Rachel Brady Vermillion High School - 01 Vermillion SD
Pearce Bragaw Brandywine High School Wilmington DE
James Bramucci West Memphis Christian West Memphis AR
Niah Brass Sandpoint High School Sandpoint ID
Bryleigh Brawner Central Hardin High School Cecilia KY
Mikayla Brenman Chapel Hill High School Chapel Hill NC
Christin Brown Station Camp High School Gallatin TN
Colten Brown Boise City High School Boise City OK
Kobe Brown Southwest Guilford High School High Point NC
Carter Bruce Red Oak High School Red Oak IA
Wyatt Brusven Shelby High School Shelby MT
Catherine Bubser Northern High School Owings MD
Drew Buhr Austin High School Austin IN
Abbey Bullis Peck Junior/Senior High School Peck MI
Brooke Burns Scott High School Madison WV
Wesley Burris Walnut Ridge High School Walnut Ridge AR
Bree Burtwistle Stanton High School Stanton NE
Braydon Bush Madrid-Waddington Junior-Senior Hig Madrid NY